Telenews

“Çdo vit dukesh më e bukur”, Sabiani bën urimin special për të bijën, sa vjeç bën Keisi

Keisi, vajza e Sabianit, feston sot ditëlindjen dhe këngëtari shkroi fjalët më të bukura për të. Këngëtari ka publikuar një fotografi me të bijën krahas së cilës ka shkruar: “Çdo vit që kalon tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uron babo edhe 100 vite të lumtura”

Keisi, e cila mbush 22 vjeç, njihet si vajza seksi e këngëtarit. Ajo ka një llogari publike në Instagram dhe në fotot që publikon tregojnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe provokuese nga jeta e saj e përditshme.

  

Të ngajshme

Vitia: Jemi të përkushtuar për ndërtimin e spitalit rajonal dhe QKMF-në e Ferizajt

Donat Hashani

LDK në konferencë për media i kërkon Muratit të procedojë me ligjin e ri për tatim

Donat Hashani

Katastrofë në palestrën e sporteve në Ferizaj, sportistët mundohen ta mbulojnë një pjesë pa dritare (FOTO)

Donat Hashani