Telenews

Çfarë ndodhi me shoqërinë e Alma Bektashit e Jehona Sopit?

Alma Bektashi është një nga këngëtaret e njohura të skenës muzikore shqiptare, me karrierë të gjatë e të bujshme.

Vitet e fundit Alma nuk ka sjell këngë të reja, ndryshe nga e kaluara kur ishte tejet aktive me këngë e projekte mjaftë atraktive.

Këngëtarja, së fundi është mjaftë prezente në media duke folur për gjëra të ndryshme rreth muzikës dhe jetës së saj private, e cila ka pësuar ndryshime, meqe këngëtarja është ndarë nga i shoqi, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, vite më parë Alma Bektashi ka pasur edhe një ndarje nga mikja e saj e afërt, këngëtarja Jehona Sopi, me të cilen dikur është shoqëruar në mënyrë aktive.\

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Fejohet ish konkurenti i Përputhen

Erzana Fazliu

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit✨

Erzana Fazliu