Telenews

Çfarë raporti ka Dafina me babin e Kreshnikut? Kjo FOTO tregon gjithçka

 

 

Duket se Dafina Zeqiri ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrin e saj, babin e Kreshnikut.

Së fundmi, ajo ka ndarë në instastory një video të tij ku duket duke dhënë një intervistë, ku shkruan: “Vjehrri im”, teksa ka vendosur dhe një kurorë pas fjalisë.

Çfarë raporti ka Dafina me babin e Kreshnikut? Kjo FOTO tregon

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani