Telenews

Djalë apo vajzë? Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebës që pritet të vijë në jetë

 

 

Bardhi dhe Sara Gjordeni kanë zbuluar gjininë e fëmijës që ata presin.

Përmes një videoje të publikuar në Instagram Sara tregon se bebi është vajzë.

Dy ish banorët e Big Brother Vip organizuan një festë dhe zbulimi i gjinisë u bë në një mënyrë tejet të veçantë.

Për më shumë shihni videon:  

Të ngajshme

Verona ndanë momente intime me Bucin nga pushimet

Donat Hashani

Lule Mustafa feston ditëlindjen kështu urojnë Motrat

Erzana Fazliu

U fol se është e sëmurë, por ja çfarë kishte Big Mama

Erzana Fazliu