Telenews

DON XHONI NDAHET NGA MODELJA RUSE?

Reperi i njohur nga Drenica, Don Xhoni përveç një karriere të suksesshme shpesh herë është komentuar edhe për jetën private.
Muaj më parë Xhonatan Isufi (emri i plotë) konfirmoi lidhjen me modelen ruse, Ariana Lirey me të cilën kishte filluar ngacmimet e para përmes rrjeteve sociale.
Dyshja udhëtuan së bashku në Dubai dhe nga atje publikuan fotografinë e parë së bashku, madje përkushtimi i modeles ndaj reperi shqiptar ishte aq i madh sa ajo ia dedikoi një tatuazh në trup.

Por, me sa duket çifti i kanë darë rrugët, kështu kanë lënë të kuptohen të dy ata përmes rrjeteve sociale.
Gjatë ditës së djeshme, ishte Ariana ajo që bëri një postim në llogarinë e saj në Instagram duke lënë të kuptohet se i ka dhënë fund romancës me reperin.

“Ishte një histori e bukur, mirupafshim”, ka shkruar në postimin e parë të cilin e ka bashkangjitur me një emoji të zemrës së thyer.

Për të vazhduar me një tjetër ku flet për përkushtimin që ajo ka treguar ndaj kësaj marrëdhënie.

“Mënyrën e përkushtimit që unë ua dhashë juve nuk jepet as nga qentë më besnik. Tani mund të jeni krenar me vetën”, vazhdoi modelja.

Ndërkohë, dyshja tashmë kanë larguar njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram. 

Të ngajshme

Gjesti publikon këngën e re “Oh Zot”, thotë se të gjitha përfitimet e këtij projekti dedikohen për bamirësi

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj

E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

KushtrimGuraj