Telenews

Don Xhoni vazhdon me hite, publikon këngën e re ”Crypto”

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhon, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.
“Crypto” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.
Tematika e këngës dhe titulli i saj sigurisht që janë frymëzuar nga epoka digjitale e kriptovalutave.
Muzika është punuar nga producentët Rrzon dhe Pllumb, gjersa tekstin e ka shkruar vet reperi.
Kënga është vizualizuar edhe me një klip, xhirimet e të cilit janë kryer në lokacione të ndryshme në Kosovë.
Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Sekuencë Studio.

Të ngajshme

E veshur me të zeza e me një frizurë jo për moshën e saj, Engji po duket shumë më e vjetër se që është

KushtrimGuraj

Learta ia merr edhe nuses vëmendjen në dasmë, kunata ia ka bërë një frizurë ‘gjigante’

KushtrimGuraj

“Genug”, balada më e re e këngëtares Donna Dafi

KushtrimGuraj