Telenews

Dona Janova publikon këngën e saj më të re

Vajza e këngëtares së njohur Afërdita Demakut, Dona Janova së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta online

“Jetë o Jetë” mban titullin kënga më e rë e këngëtares Dona Janova

Tekstin e shkroi Besim Bunjaku, muzika dhe orkestra Nexhat Mujovi, ndërsa për dukjen e saj gjatë spotit u përkujdes Zanfine Atelie Hair.\Telenews.al

Të ngajshme

Ariana nënë e katër fëmijëve, por është veshur si të ishte akoma adoleshente

KushtrimGuraj

Dafina fillon të qaj në mes të skenës, çka ndodhi me të

KushtrimGuraj

Gresa “hallakatet” pas ndarjes nga Gresa, ekspozon trupin para pasqyrës

KushtrimGuraj