Telenews

Eksploziv lokalit të Noizyt në Durrës

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në lokalin dhe dyqanin e rrobave të Noizyt në Durrës. Policia njofton se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 04:24, në lagjen Nr.13, ku për pasojë ka vetëm dëme materiale.
Dy ditë më parë, Noizy u përfshi në një sherr me ish-anëtarin e grupit TBA, Kleviol Ahmeti i njohur me nofkën “Cllevio Serbiano”.
Thuhet se sherri ka filluar pasi ky i fundit ka folur kundër reperit në rrjete sociale.
Pas lirimit nga burgu, Klevio ka ofenduar sërish anëtarët e OTR.
Durrës/Informacion paraprak
Më datë 08.06.2022, rreth orës 04:24, në lagjen Nr.13, në një ambient (butik rrobash) të marrë me qira nga shtetasi Bashkim Rajku, ka  shpërthyer një sasi lënde eksplozive.
Si pasojë ka vetëm dëme materiale.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorit/ve.

Të ngajshme

Kejvina Kthella sjell foto të tjera atraktive nga pushimet në Tanzani

KushtrimGuraj

​Shakira rrezikon të burgoset

Portali Telenews

Donald Veshaj reagon pas imazhit të përbashkët me Bora Zemanin: Një hudhër për siguri

Portali Telenews