Telenews

Elita Rudi bëhet imazh i brendit “Active”

Së fundi, ajo është paraqitur në video-reklamën e fundit të realizuar ngaActive Pelena.

Përmes rrjeteve sociale, Elita ka ndarë disa sekuenca gjatë realizimit të reklamës televizive si dhe imazhe gjatë nënshkrimit të marrëveshjes.

Brendi i njohur është zgjedhja e moderatorës së njohur Elita Rudi, dhe shumë prindërve, që zgjedhin të rrisin fëmijën e tyre në rehati dhe produkte kualitative.

Brendi Active në treg gjendet me tri produkte;

Active pelena, faculeta të lagura dhe krem për bebe.

Produktet e Active Pelenave mundë t’i gjeni në gjith tregun e Kosovës.

Active Pelena – Lider në Treg

Natën rehat n’gjumë e ditën aktiv…Shumë!

 

The post Elita Rudi bëhet imazh i brendit “Active” appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

“Nuset më të bukura marrim ne të Kosovës” Xhuli ka disa fjalë për Marina Vjollcën

Erzana Fazliu

Shaqir Cërvadiku publikon projektin e ri kushtuar vëllezërve Bytyqi të UÇK-së

Donat Hashani

S’ka më dyshime: Lotina e konfirmoi përfundimisht lidhjen me Mozzik

Donat Hashani