Telenews

Elita Rudi tregon se si është në gjendje të lyhet për 10 minuta (Foto)

Bukuroshja nga Gjakova, Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura në vend.
Ajo ka kohë që iu është larguar televizionit për tju përkushtuar fëmijëve të saj.
Por kjo nuk e ka bërë atë më pak të parëndësishme përkundrazi, ajo komentohet shumë dhe merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.
Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një “selfie” që ka postuar moderatorja në Instastory dhe ka treguar se grimohet për vetëm 10 minuta, dhe rezultati është befasues.
 

Të ngajshme

Polonia aktivizon avionët luftarakë pas sulmeve në Ukrainë

Hafize Elshani

Vrasja në Kolovicë, kërkohet paraburgim për njërin nga të dyshuarit që ishte plagosur

Donat Hashani

Aktori Lulzim Rexha diagnostikohet me kancer, ka nevojë për ndihmën tuaj

Donat Hashani