Telenews

Elon Musk tallet me tifozët e Manchester United

Miliarderi Elon Musk, ka publikuar në “Twitter” një shkrim se do ta blejë klubin e Manchester United.

Kjo ka bërë bujë tek tifozët e “Djajve të kuq”, të cilët janë të pakënaqur me pronarët aktual nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Megjithatë, Musk ka reaguar më vonë me një koment, duke u’a bërë të qartë të gjithëve se nuk do ta blejë asnjë ekip të sportit, por kjo ishte vetëm një shaka që po qarkullon në rrjetin social “Twitter”.

Të ngajshme

Ukraina refuzon lojërat olimpike, kërkon përjashtimin e Rusisë dhe Bjellorusisë

Donat Hashani

Basketboll / Superliga e Kosovës me 4 super-ndeshje, vëmendja në Therandë

Donat Hashani

E turpshme: Qipro ndalon simbolet e karateistëve nga Kosova (FOTO)

Donat Hashani