Telenews

EMRAT E KONKURRENTËVE QË PRITET TË HYJNË NË BIG BROTHER VIP 2

Big Brother VIP ka pasur sukses të jashtëzakonshëm.
Kjo pasi personazhet që kanë qenë brenda ishin figura të njohura për publikun, që më pas fama e tyre është rritur më shumë.
Mirëpo, tashmë në media dhe rrjete sociale janë duke qarkulluar disa emra të mundshëm si kandidatë për spektaklin e radhës.
Eva Murati, Kejvina Kthella, Ledri Vula, Shpat Kasapi, Fatjon Kuqari, Vini Veli, Roza Lati janë disa nga emra që po lakohen.

Ndryshe, deri më tani nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, mirëpo shumë nga ta janë pyetur në intervista lidhur më pjesëmarrjen dhe disa nga ta vetëm që kanë larguar si pyetje, mirëpo nuk e kanë mohuar.
Në lidhje me spektaklin Arbana ka deklaruar se në shtatorë do të kenë planin gati.

Të ngajshme

Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

Genc Gerguri

Pse thotë Shkurte Fejza se s’kemi nevojë për një Abetare të përbashkët?

Portali Telenews

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, zbulon gjininë e fëmijës në ditën e shënuar

KushtrimGuraj