Telenews

Enca e deformon trupin, detaje shqetësuese

Këngëtarja e njohur Enca ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Ndonëse Enca ka rregulluar fotot me fotoshop, ndjekësit janë shqetësuar për deformimin e trupit të saj.

Enca njihet për fotot provokative dhe tërheqëse, shkruan Kosovarja.

Ka kaluar një kohë e gjatë që këngëtarja ka lënë anash karrierën e saj muzikore.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu