Telenews

Era Istrefi paralajmëron këngën e re “Bebe”

Këngëtarja Era Istrefi permes një videoje në “InstaStory” e ka bërë paralajmërimin e këngës së re “Bebe”.
Ajo ka publikuar disa imazhe e video në instagram nga një avion privat duke interpreton një pjesë të projektit të ri muzikor që kuptohet se do të quhet “Bebe”.
Këngëtarja e cila u bë shumë e njohur edhe ndërkombëtarisht me këngën “Bon-Bon” që një kohë ka bërë një shkëputje nga muzika.

 

Të ngajshme

Ish e dashura e Amosit, hedh kunja ndaj Oltës dhe Deas

Miftar Zejnullahu

Kiara merr hakun për Efin: hap kutinë e Pandorës, fiton udhëtim luksoz për çift në Maldive dhe çon në nominim treshen rivale

Donat Hashani

Dafina Dauti: Kur isha shtatzënë burri im kishte lënë shtatzënë edhe ish-gruan e tij

Donat Hashani