Telenews

Eskalon rëndë dhe në ofendime debati mes Faruk Statovcit dhe Bylbyl Sokolit (VIDEO)

Njëri nga emisionet më të shikuara sportive në vend me rastin e Euro 2024, mbrëmë në RTV Dukagjini ka pasur eskalim situate mes panelistëve.

Analistët dhe trajnerët e futbollit, Faruk Statovci e Bylbyl Sokoli kanë shkëmbyer akuza të rënda mes vete.

Për më tepër detaje, ndiqni videon e mëposhtme:

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani