Telenews

Filarmonia e Kosovës sot mban këtë aktivitet të rëndësishëm

 

 

Filarmonia e Kosovës sot mban koncert me rastin e 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Ky koncert mbahet tek salla e madhe e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë me fillim nga ora 20:00.

Të ngajshme

Rezultatet e zgjedhjeve në BE: Paralajmërim negativ për integrimin evropian dhe dialogun Kosovë-Serbi

E trishtë: Kjo është gruaja 45-vjeçare që i dha fund jetës në shtëpinë e saj në Prizren

Kurti fajësoi opozitën se po i shtynë zgjedhjet, Bajrami: Lojë e dështuar