Telenews

Fillon ndeshja UE Santa Coloma-Ballkani, linku për ta ndjekur LIVE

Ka filluar ndeshja mes UE Santa Coloma dhe Ballkanit, e vlefshme për kualifikimet e Ligës së Kampionëve.

 

 

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Estadi Nacional” të Andorras.

Për të githë tifozët e Ballkanit që nuk mund të jenë në stadium, neshjen mund ta shikojnë drejtpërdrejt në faqen zyrtare të klubit./IndeksOnline/

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani