Telenews

FISNIK SYLA TREGON ARSYJEN E NDARJES NGA FJOLLA MORINA

Raporti mes Fisnik Sylës dhe Fjolla Morinës vazhdon të komentohet edhe pas kaq shumë kohësh.
Pas borxhit të kompanisë turistike dhe ndarjes së tyre ata nuk ngurrojnë t’i hedhin kunja njëri-tjetrit.

Fjolla e ka thumbuar herë pas here në rrjetet sociale ku ka treguar se ndarja nuk ka qenë miqësore e madje e quan edhe tradhëtar.

“Nëse ke humbur një tradhtar mos qani sepse ai ka humbur një femër që e do ndërsa ti ke humbur një mashtrues.”, kishte shkruar këngëtarja.
E së fundi është Fisniku ai i cili ka treguar nëse kjo është arsyeja e ndarjes së tyre.

Fisniku në një intervistë për “Ftesë në 5” ka thënë: Ata që rrinë me mua e dinë që nuk jam tradhëtar, kur jam në një lidhje jam i fokusuar aty. E kemi parë që nuk funksionon më lidhja jonë, ka mbaruar gjithçka.

Të ngajshme

Me bark të fryrë dhe pa riçipeta, Xhensila shfaqet ‘zjarr’ në këto imazhe

KushtrimGuraj

Adelina Ismaili publikon një fotografi të bërë vite me parë, sa tërheqëse po duket

KushtrimGuraj

Kiara pubikon fotografi nga afër, barku i saj merr gjithë vëmendjen!

KushtrimGuraj