Telenews

Formacionet zyrtare: Manchester United – Atletico Madrid

Manchester United dhe Atletico Madrid sonte do të zhvillojnë ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.
Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Old Trafford” me fillim nga ora 21:00.
Formacionet zyrtare të ndeshjes:
Formacioni startues i Manchester Unitedit: De Gea; Dalot, Maguire, Varane, Telles; Fred, McTominay; Elanga, Bruno Fernandes, Sancho; Cristiano Ronaldo.
Formacioni startues i Atletico Madridit: Oblak; Savic, Gimenez, Reinildo; Marcos Llorente, Hector Herrera, Koke, De Paul, Renan Lodi; Joao Felix, Griezmann.

Të ngajshme

Spanja dhe Gjermania ndajnë pikët – gjermanët me shpresë për kualifikim

KushtrimGuraj

Fitorja e Marokut ndaj Belgjikës, Brukseli “digjet” nga përleshjet e dhunshme

KushtrimGuraj

Spanja-Gjermania, publikohen formacionet zyrtare

KushtrimGuraj