Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: SHQIPËRI – GJEORGJI

Shqipëria zhvillon ndeshjen e dytë miqësore të planifikuar për këtë muaj ndaj Gjeorgjisë, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.
Trajneri Edy Reja i ka bërë të gjitha përgatitjet për të marrë rezultat pozitiv nga kjo përballje dhe ka thënë që shpreson që skuadra të luajë ashtu si ndaj Spanjës.
Kujtojmë që të shtunën, Kuqezinjtë bënë paraqitje të mira ndaj La Roja në RCDE Stadium përkundër se e humbën takimin me rezultat 2-1.
Formacioni startues i Shqipërisë:

Formacioni startues i Gjeorgjisë:…
 

Të ngajshme

Nuk u ftua për Evropian, Cikaleshi jep lajmin e papritur për Kombëtaren

Donat Hashani

Sylvinho e la jashtë, shpërthen agjenti i Uzunit: Shikoni këto statistika

Donat Hashani

Shqipëria publikon listën preliminare: Ftohen Daku dhe Hoxha, mungojnë Muja dhe Cikalleshi