Telenews

Getinjo thotë se po ia hanë shpirtin rrjetet sociale

Ka një kohë që reperi i njohur dhe ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Getinjo është larguar nga rrjetet sociale.

Por, së fundmi ai është bërë i “gjallë” sërish, për të treguar se rrjetet sociale po e mundonin.

“Ish kon tu ma mundu shpirtin Instagrami, Facebooku, TikToku. Pasha Allahun jetë e qetë pa këto”, ka shkruar Getinjo.

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu