Telenews

Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj në Fushë-Kosovë

Është raportuar se një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Fushë-Kosovë.

Njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion,” thuhet në raportin e policisë.

source

Të ngajshme

Një e mitur dyshohet se u sulmua seksualisht në Podujevë

Dorëheqja e Kurtit e vetmja zgjidhje për zgjedhje, thotë Rukiqi

Dyshohet se një grua u dhunua dhe u grabit në Gjilan