Telenews

GJUAJTJE ME ARMË ZJARRI NË RRUGËN KLINË-GJAKOVË, KA TË VRARË DHE TË PLAGOSUR

Në orët e mbrëmjes së sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në aksin rrugor Klinë-Gjakovë.
Siç ka mësuar Paparaci nga këto të shtëna një person ka mbetur i vdekur, një tjetër është plagosur.

Këta të fundit siç raportohet në media janë vëllezër mes vete.
Ndërkohë, që burime të mirinformuara të Paparacit kanë bërë të ditur se policia tashmë ka arrestuar tre persona.
Paparaci do të ju mbajë të informuar.

Të ngajshme

Olta Gixhari zgjedh të largohet nga BBVIP, Luizi mundohet t’i ndryshojë mendjen: Rri moj burrneshë, nuk ke pse ikën

Donat Hashani

Kurti takoi përfaqësuesit e shoqatës së ish të burgosurve politikë të Kosovës

Donat Hashani

Rrezikohet furnizimi me energji elektrike, Sindikata e Punëtorëve të KEK-ut në grevë nga kjo datë

Donat Hashani