Telenews

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e parë me djalin

gold-ag-behet-baba-per-here-te-dyte,-publikon-foton-e-pare-me-djalin

Këngëtari shqiptar, Gold Ag, është bërë baba për herën e dytë, ditën e djeshme.

Ai dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër sërish të një djali, shkruan lajmi.net.

Këtë lajm të bukur e dha vet ai përmes rrjeteve sociale.

Front, është emri i cili çifti kanë vendosur ta pagëzojnë djalin e tyre.

Në ‘Instagram’ postoi një fotografi me djalin në duar, duke treguar që po ndihet i lumtur dhe i bekuar me ardhjen në jetë të Frontit.

Ndryshe, çifti kanë edhe një djalë tjetër i cili quhet, Gueril

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani