Telenews

”Gymshi” përballet me vdekjen, aksidentohet gjatë xhirimeve të serialit

”gymshi”-perballet-me-vdekjen,-aksidentohet-gjate-xhirimeve-te-serialit

Aktorja turke, 43 vjeçare Songul Oden që për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj si “Gymysh” muajin e kaluar u përball me vdekjen.

Aksidenti i shkaktar me veturë  ndodhi gjatë xhirimeve të një pjese të serialit “Nomen”.

Sipas mediave turke, gjendja e aktores tani është përmirësuar, pasiqë ajo fillimisht ishte në gjendje kritike.

Xhirimet e serialit ende nuk kanë filluar.

Seriali ”Nomen” është serial i ri në Turqi, në të cilin Songül Öden luan rolin kryesor me Halit Ergençin dhe Melis Sezen. Në këtë serial 43 vjeçarja i jep jetë rolit të ”Zübeyde Hanım”.

Të ngajshme

Plas skandali: Messi rrezikon divorcin pasi dyshohet se e tradhtoi gruan

Hafize Elshani

A do të krijojë lidhje Buci? – Befason të gjithë me përgjigje

Donat Hashani

Nxehet Adri, i drejtohet Blerandos me këtë fjalë të ashpër

Donat Hashani