Telenews

HADËRGJONAJ SHKËLQEN DHE I’A SIGURON PIKËT E PLOTA KASIMPASAS (VIDEO)

Kasimpasa ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në sekondat e fundit ndaj Gazientep, në kuadër të Superligës turke.
Golin e fitores e shënoi mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadergjonaj, në minutën e 97-të.
Hadergjonaj ishte i ftuar nga Kosova për dy miqësoret e marsit, ku kishte paraqitje mjaftë të mira.
https://twitter.com/golkolik15/status/1510596493635428357?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1510596493635428357%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fklankosova.tv%2Fhadergjonaj-ia-siguron-piket-e-plota-kasimpasas-video%2F

Të ngajshme

Bad News Eagles sot në turneun kualifikues për në Brazil

Miftar Zejnullahu

Ndërron jetë ish-trajneri i Prishtinës Qiro Bllazheviq

Miftar Zejnullahu

Flamuri i Kosovës vendoset në stadiumin e Arsenalit

Miftar Zejnullahu