Telenews

Hakmarrja, tema që trajton Gjiko në këngën e re

“Gjoni” titullohet kënga e re e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Përmes një postimi në Instagram Gjiko ka treguar se kënga bën fjalë për një temë shumë të ndjeshme siç është hakmarrja.

The post Hakmarrja, tema që trajton Gjiko në këngën e re appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Dona Janova publikon këngën e saj më të re

Furtuna Zejnullahu

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani