Telenews

“Hiqi duart, ku po prek…”, situatë e sikletshme mes Romeos dhe Heidit (VIDEO)

 

 

Prej datës 13 Janar ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Në një moment gjatë ditës së sotme Romeo teksa qëndronte shtrirë dhe i përqafuar me Heidin, e ka vendosur banoren në siklet. Romeo i thotë Heidit të heqë duart duke nënkuptuar se po e prekte në zona intime e më pas u kthye se ishte një shaka.

Romeo: Ça po bën moj, hiqi duart

Heidi: O idiot

Romeo: Se bëj shaka, bëj shaka

Heidi: Ua, lash nam mes gjithë botës për fajin tënd

Romeo: Ti e di që ishte shaka

Heidi: Ça idioti, do ta bëj edhe unë

Romeo: Unë jam këtu, unë jam direkt këtu shpirt, bëj këtë lëvizjen këtu

Heidi: Edhe?

Romeo: Edhe ruaj qetësinë

Heidi: Je komplet idiot

Romeo: Po bëj shaka njerëz

Teksa banorët qëndronin jashtë në oborr, Vëllai i Madh u ka vendosur muzikë dhe ata kanë nisur që të kërcejnë. Por në një moment Graciano shkon pranë vajzave dhe merr në krah Françeska, të cilën e hedh në pishinë. Të njëjtin veprim bën edhe Çimi, i cili zgjodhi Erjolën për t’a hedhur në pishinë. Edhe pse Erjola bërtiste ‘jo’ që ai mos t’a bënte atë veprim, Çimi e hodhi në pishinë. Ky gjest nuk i ka pëlqyer moderatores së njohur, pasi teksa banori e tërhiqte drejt pishinës, asaj i dolën pjesët intime.

Të ngajshme

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani

Ky është fituesi i Big Brother VIP Albania 3

Donat Hashani