Telenews

Holandë – Turqi, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Holandës dhe Turqisë.

Holanda ka përparësi në letër dhe shihet si favorit, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, Turqia bëri paraqitje fantastike ndaj Austrisë dhe do të tentojë të befasojë edhe “tulipanët” sonte.

Formacionet zyrtare:

Të ngajshme

AKP reagon për mbylljen e pompave në Veri

Donat Hashani

Pjetër Shala shpallet fajtor, Gjykata Speciale e dënon me 18 vjet burgim

Erzana Fazliu

Roberta Metsola rizgjidhet në krye të Parlamentit Evropian

Erzana Fazliu