Telenews

INCIDENTI NË KONCERTIN E MELINDËS, ÇFARË THOTË MENAXHERI I SAJ?

Para pak ditësh, në rrjete sociale ka qarkulluar një video e Melinda Ademit teksa po performonte në një klub të Vjenës, Austri.
Gjatë performancës, një fans kapi këmbën e reperes dhe me këtë rast, kjo e fundit frikësohet dhe largohet pak metra larg.
Ky reagim i reperes ka nxitur ekipin e saj, konkretisht menaxherin, Granit Muhaxherin, të afrohet tek personi në fjalë dhe ta sulmoi.
Lidhur me këtë incident, ka reaguar sot menaxheri i artistes së njohur, duke i kërkuar falje fansit dhe duke thënë se një gjë të tillë nuk e ka bërë kurrë më parë.
Përmes deklaratave në Instagram, Muhaxheri thotë se sulmi ka qenë punë sekondash pasi ka menduar se do të ndodhte më e keqja. Ndër të tjerash, menaxheri në fjalë sqaron se është rritur në një frymë ku femra, gruaja, nëna, vajza e shoqja duhet mbrojtur, megjithatë në këtë rast, ai shtoi se nuk është krenar me gjestin që ka bërë.
Madje, Graniti kërkon një takim sy me sy me fansin për t’i kërkuar falje.
Nëse nuk e dini, Granit Muhaxheri është menaxheri i Melindës dhe Gjikos, dy artistë të mëdhenj shqiptarë, me të cilët për shumë vjet me radhë punoi dhe arriti t’i mbajë larg problemeve e incidenteve të tilla.

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani