Telenews

ISH-MINISTRJA E MPJ-SË, PËRGËZON GËRVALLËN PËR PARAQITJEN NË KËSHILLIN E SIGURIMIT

Haradinaj përmes një shkrimi në Facebook tha se Gërvalla hodhi poshtë tentativat e stërvjetëruara propaganduese të Serbisë e Rusisë.
“E përgëzoj Ministren Gërvalla për paraqitjen në Këshillin e Sigurimit. Përveç që është grua, dhe që vjen nga një familje emblematike për lirinë e Kosovës, ajo mbrëmë na bëri krenarë se me sa mprehtësi hodhi poshtë tentativat e stërvjetëruara propaganduese të Serbisë e Rusisë”, ka shkruar Haradinaj – Stublla.

Të ngajshme

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështetë 100% Serbinë

Furtuna Zejnullahu

Hoxha: Kurti mund të shkarkohet apo të dorëhiqet

Furtuna Zejnullahu

Borrell: Mirëpres zbarkimin e 700 forcave të NATO-s në Kosovë, qetësia të rivendoset menjëherë

Furtuna Zejnullahu