Telenews

JOE BIDEN URON MYSLIMANËT PËR BAJRAM

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden i ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit.
“Jill dhe unë shprehim urimet tona më të ngrohta për të gjithë ata që po festojnë Fitër Bajramin”, shkroi Biden në Facebook.
“Ndërsa myslimanët në mbarë botën përfundojnë muajin e Ramazanit”, Biden uroi që ata ta kenë gjatë gjithë vitit dhembshurinë e dëshmuar gjatë këtij muaji.

Të ngajshme

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështetë 100% Serbinë

Furtuna Zejnullahu

Hoxha: Kurti mund të shkarkohet apo të dorëhiqet

Furtuna Zejnullahu

Borrell: Mirëpres zbarkimin e 700 forcave të NATO-s në Kosovë, qetësia të rivendoset menjëherë

Furtuna Zejnullahu