Telenews

Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë?

Aktorja Jonida Vokshi, së fundi është bërë temë e mediave rozë.
Kjo për shkak të një storje të publikuar nga vet ajo.
Jonida ka publikuar një foto krah bashkëshortit të saj, Besnikut duke shkruar: Nuk e kam veç mashkullin tim. E kam familje që do e zgjerojmë së shpejti. E kam jetë.
Pas kësaj rrjeti ka filluar me aludime se aktorja është shtatzënë dhe po bëhet nënë për herë të dytë.
Megjithatë nuk përjashtohet mundësia që Jonida ka folur për planet e të ardhmes së afërt.
Rreth dy vite më parë Jonida dhe Besniku u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Emi.

 
 

Të ngajshme

Dafina fillon të qaj në mes të skenës, çka ndodhi me të

KushtrimGuraj

Gresa “hallakatet” pas ndarjes nga Gresa, ekspozon trupin para pasqyrës

KushtrimGuraj

Njihuni me vajzën e madhe të Fjolla Morinës, qenka bërë për martesë

KushtrimGuraj