Telenews

JUSTIN BIEBER PO BËHET BABA? PËRGJIGJET E DASHURA E TIJ

Hailey Bieber u është përgjigjur thashethemeve se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.
Modelja 25 vjeçare kaloi në tapetin e kuq këtë fundjavë me bashkëshortin Justin Bieber, në Grammy 2022, ku ai u nominua në shumë kategori dhe gjithashtu performoi gjatë ceremonisë.
Radar Online publikoi një postim në Instagram në lidhje me spekulimet e fansave dhe Hailey la një koment.
“Unë nuk jam shtatzënë, më lini të qetë”, tha ajo.
Hailey Bieber comment on pregnancy rumors

Të ngajshme

Fero largohet nga Kosova për kohë të pacaktuar

Donat Hashani

Vedati thotë se ish-gruaja nuk ia hap telefonin Stresit, ky është reagimi i këtij të fundit (VIDEO)

Donat Hashani

“Ulu” thotë Ylli por me këngën e sapo publikuar

Miftar Zejnullahu