Telenews

JUSTIN BIEBER PO BËHET BABA? PËRGJIGJET E DASHURA E TIJ

Hailey Bieber u është përgjigjur thashethemeve se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.
Modelja 25 vjeçare kaloi në tapetin e kuq këtë fundjavë me bashkëshortin Justin Bieber, në Grammy 2022, ku ai u nominua në shumë kategori dhe gjithashtu performoi gjatë ceremonisë.
Radar Online publikoi një postim në Instagram në lidhje me spekulimet e fansave dhe Hailey la një koment.
“Unë nuk jam shtatzënë, më lini të qetë”, tha ajo.
Hailey Bieber comment on pregnancy rumors

Të ngajshme

Era Istrefi shfaqet sensuale në këngën e saj më të re “Mona Lisa”

Donat Hashani

Era Istrefi publiko këngën e re, sjell emocion dhe energji, ja ku e keni “Mona Lisen”

KushtrimGuraj

Edona Llalloshi tregon se si edhe familjaren e saj e vrau ish- bashkëshorti

Donat Hashani