Telenews

Ka ndërruar jetë trajneri i njohur kosovar, Nebih Zeneli

Nebih Zeneli kishte disa probleme shëndetësore, ku jetonte në shtetin e Sllovenisë, aty ku edhe punonte si trajner.

Lajmin për vdekjen e tij e bënë të ditur familjarët e tij në facebook.

”Te dashur familjar, miq dhe shok ju njoftojm se sot me date 02.02.2023 ka ndrru jete agji jon Nebih Zeneli per varrim ju njoftojm nderkohe.”, shkruhet në njoftim.

Të ngajshme

Derbi i Bundesligës i takon Bayernit, Tuchel debuton me fitore

Donat Hashani

Basketboll / Trepça e fiton thellë ndeshjen e fundit të stinorit, nis play off-in nga kjo pozitë

Donat Hashani

Bayern Munich – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Donat Hashani