Telenews

Kader befason me deklaratën për Lumin (VIDEO)

Kaderi është përgjigjur pyetjes së publikut se nëse ajo nuk do të ishte lidhur me Lumbardhin do të mund të qëndronte më pak brenda shtëpisë.

Ajo është shprehur se do të qëndronte më gjatë nëse nuk do të lidhej me Lumin.

“Jo nuk mendoj ashtu, mendoj se do të qëndroj amë gjatë nëse nuk do të lidhesha me Lumin”, ka thënë Kaderi.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila