Telenews

Kastrati takon Musliun: Mirë se u ktheve, na presin punë të mëdha

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ardian Kastrati sot është takuar për të pirë kafe me deputeten e kësaj partie, Ganimete Musliu të cilën e ka mirëpritur duke i thënë “e fortë si shkëmbi dhe gjithmonë e hareshme”.

Musliu u kthye më 27 mars në Kosovë pasi ishte jashtë vendit dhe i ishte nënshtruar me sukses një operacioni të ndërlikuar në zemër.

“Sot kafe me Ganen. E fortë si shkëmbi dhe natyrisht me ide të forta. Si gjithmonë e hareshme! Mirë se u ktheve Gane. Na presin punë të mëdha”, ka shkruar Kastrati në Facebook.

source

Të ngajshme

Policia aksion në Zubin-Potok: Gjenden armë, mjete eksplozive e municion, arrestohet një person

Liderë e përfaqësues nga 13 vende të rajonit në Shkup, Osmani ndan foton familjare të samitit SEECP

Hill: Shpresoj që çështja e Banjskës të shkojë në gjykatë dhe të ketë njëfarë përgjegjësie për atë