Telenews

Kejvina shfaqet provokuese në bikini: Duke kopjuar Kim Kardashian

Kejvina Kthella, është njëra ndër modelet më të bukura shqiptare ku shquhet për linjat e saj shumë joshëse.

Kejvina ndodhet me pushime në Dubai, prej edhe ku ka ndarë imazhe me ndjekësit e saj.
Ajo ka postuar disa foto ku shihet në bikini ku edhe shihen qartë linjat e saj trupore.
“Natën e kaluar duke e kopjuar Kim Kardashian”, shkroi në mbishkrimin e imazhit duke e etiketuar blogeren e famshme.
Kejvina pushimet e saj i kalon shumë shpesh në Dubai.

Të ngajshme

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani

Gjiko nesër do ta publikojë bashkëpunimin e parë me djalin e tij, Zërin

Erzana Fazliu