Telenews

KËTU MUND TA SHIKONI LIVE SHORTIN E LIGËS SË KAMPIONËVE

Skuadrat që kanë arritur të shkojnë në raundin çerekfinal janë: Liverpool, Man City, Real Madrid, Villarreal, Bayern Munich, Benfica, Chelsea dhe Atletico Madrid.
Shorti ku skuadrat do mësojnë kundërshtarin e tyre do të fillojë nga ora 12:00 me kohën tonë lokale.
Hedhjen e shortit mund ta shikoni duke klikuar KËTU.
 

Të ngajshme

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Flaka Ajeti

Përfundon gjyqi i dytë i Juventusit, merret vendimi përfundimtar pas marrëveshjes mes palëve

Flaka Ajeti

Ferizaj dhe Lira përballen të dielën në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ për ndeshjen finale të barazhit

Donat Hashani