Telenews

Kjo është banorja e rradhës që eliminohet nga finalja e Big Brother VIP Albania

 

Modelja dhe personazhi i njohur i ekranit Heidi Baci ka dalë nga gara e Big Brother VIP Albania, pas një rrugëtimi të gjatë dhe të mbushur me emocione brenda shtëpisë më të famshme të vendit. Heidi përfundoi udhëtimin e saj në spektakël pasi u ballafaqua me aktorin e njohur Julian Deda në një televotim të ngushtë kokë më kokë.

Pjesëmarrja e modeljes në këtë edicion u karakterizua nga momente të ndryshme që përfshinin një spektër emocionesh dhe situatash që sfiduan dhe treguan karakterin e saj. Ajo la gjurmë me personalitetin dhe mënyrat e saj të të qenurit, duke u bërë një figurë e pëlqyer dhe diskutuar nga fansat e show-it.

Kjo natë finale solli fundin e një kapitulli për Heidi, dhe ndërsa shpresat e saj për çmimin e madh u mbyllën, Julian Deda doli si fitues i dueli të televotimit, duke i dhënë atij shansin të vazhdojë të luftojë për titullin e fituesit. Përballja e dy konkurrentëve ishte një moment i tensionuar dhe pritjes, ku ndjekësit dhe fansat e show-it votuan për të përcaktuar fatin e tyre.

Heidi, e cila gjatë gjithë qëndrimit të saj në shtëpi dha prova të një gruaje të pavarur dhe të vendosur, tani do të vazhdojë rrugëtimin e saj jashtë murave të Big Brother VIP Albania. Me rrëzimin e saj nga gara, spektakli vijon të mbajë publikun në pritje e sipër për të mësuar se kush do të shpallet fituesi i këtij edicioni të mbushur me surpriza dhe kthesa të paparashikuara.

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani