Telenews

Kombëtarja mbërrin në Shqipëri, shihni momentet dhe intervistat me lojtarët e trajnerin (VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka arritur në shtëpi, pas eliminimit nga Evropiani i futbollit – Euro 2024.

Kuqezinjët mbyllën fazën e grupeve me 1 pikë të tubuar, ku nxorën barazim ndaj Kroacisë 2-2.

Ndaj Spanjës humbën 1-0 dhe ndaj Italisë 2-1.

Ata sot arritën në Aeroportin e Rinasit dhe shihni se çka deklaruan për mediat shqiptare:

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani