Telenews

Konjufca sot pret në takim këtë diplomat evropian

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot pret në takim presidentin e Këshillit Kombëtar të Zvicrës, Eric Nussbaumer.

Takimi mbahet tek kabineti i kryetarit të parlamentit kosovar nga ora 09:00.

Konferenca për media pritet të mbahet pas takimit, në orën 09:50.

 

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu