Telenews

Kritikat s’ia lënë shenjë, Ramushi vazhdon të kendojë madje edhe para dhjetëra të pranishmëve (VIDEO)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i është rikthyer këndimit në një ndejë të organizuar në Shqipëri.
Haradinaj që ka kënduar disa herë “live” aty ku i është dhënë rasti ka provuar sërish të këndojë të preferuarën e tij “Kah po shkon moj zanë” në Pukë.
Ai është duartrokitur nga të pranishmit të cilëve si duket u ka pëlqyer performanca e gjallë e kreu të AAK-së.

 

Të ngajshme

Disa mënyra për t’i mbajtur milingonat dhe insektet tjera larg shtëpisë

Donat Hashani

Humbi 75 kilogram për tu martuar me mashkullin e ëndrrave, ja si duket sot

KushtrimGuraj

Emrat e çuditshëm kosovarë: Arrestim, Shpenzim, Kfor, Pulë e Gjel

Flaka Ajeti