Telenews

KY PRITET TË JETË MOTI SOT NË KOSOVË

Sipas IHMKS-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet gjatë ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius.
“Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare”, shkruhet në njoftimin e IHMK-së.

Të ngajshme

Zyrtare: Arsim Kabashi dënohet për sulmin ndaj trajnerit të Fushë Kosovës

Donat Hashani

E rrezikshme: Bien skelet e një ndërtese në kryeqytet

Donat Hashani

KFOR: Nuk ishim të përfshirë në aksionin e djeshëm në veri, Policia dhe FSK-ja të na njoftojnë

Donat Hashani