Telenews

Ky projekt i bashkon dy ish të dashurit e Dafina Zeqirit

Dj Geek dhe Ledri Vula si asnjëherë me parë kanë vendosur t’i bashkojnë forcat e tyre të sjellin një projekt të përbashkët dhe me Ya Ninen.

Andaj kjo ka bërë qe të reagojnë shumë ndjekës të këngëtarëve.

Dafina Zeqiri vite me parë ishte në një romance me Ledrin ku ishte e përfolur mjaftë shumë.

Ndërsa me dj Geek ka pakë kohë që ka ndarë rrugët.

 

Të ngajshme

Kiara Tito në formë pak muaj pas lindjes

Donat Hashani

Çfarë raporti ka Dafina me babin e Kreshnikut? Kjo FOTO tregon gjithçka

Donat Hashani

Martohet Keith, ish i dashuri i Adriana Matoshit

Donat Hashani