Telenews

Lajmi i fundit: Agim Ademi sulmon këtë anëtar të FFK-së?

Një lajm i fundit po qarkullon në mediat tona, ku thuhet se kryetari i FFK-së, Agim Ademi e ka sulmuar fizikisht anëtarin e FFK-së, 𝐀𝐫𝐭𝐚𝐧 𝐆𝐨𝐯𝐨𝐫𝐢
Govori është drejtor për marrëdhënie me jashtë në FFK dhe thuhet se ky i fundit e ka lajmëruar menjëherë rastin në Policinë e Kosovës, ku aktualisht është duke dhënë deklaratë të detajuar për sulmin që i ka bërë Ademi.
Nuk është hera e parë që Ademi akuzohet për sulme të tilla ndaj kolegëve të vet në FFK, por edhe jashtë saj. /Telenews.al/

 
 

Të ngajshme

Ferit Idrizi jep lajmin e mirë për vushtrriasit

Donat Hashani

Deputeti i VV’së: Nagavci po mban një udhëzim administrativ të jashtëligjshëm i cili po diskriminon vajzat në Kosovë

Donat Hashani

Abazoviq në ndeshje basketbolli në Beograd: Një nder të jesh mysafir i Partizanit

Donat Hashani