Telenews

LAJMI I FUNDIT: AKSIDENT NË MAGJISTRALEN, MITROVICË – PRISHTINË

Në vend të ngjarjes shihet edhe policia. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.
Teve1.info ka kontaktuar me policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.

Të ngajshme

Ministri britanik për çështje evropiane: I lumtur që trupat britanike do ta përforcojnë KFOR’in

KushtrimGuraj

Mustafa i reagon Muratit: Për një vit u punësuan vetëm 8 mijë e 789 persona

KushtrimGuraj

Kush duhet ta ketë kontrollin në Veri, Osmani: Policia është reaguesja e parë, KFOR’i i treti

KushtrimGuraj