Telenews

Lajmi i fundit: Armand Duka rizgjidhet për herë të 6 president i FSHF-së

Asambleja e FSHF-së e mbledhur sot në “Shtëpinë e Futbollit”, ka zgjedhur Armand Dukën si presidentin e saj për një mandat të 6.
Votimi i cili sipas mediave shqiptare padyshim se do të shoqërohet me procese ligjore nga kundërshtarët e tij, ka caktuar përsëri Dukën në krye të institucionit të futbollit për 4 vitet e ardhshme.
Detajet nga Asambleja e FSHF-së, pak më vonë. /Telenews.al/

Të ngajshme

Rrahmani: Edhe 100 herë me më thirrë Kombëtarja e mos me më fut në lojë, unë vij prapë

Hafize Elshani

Interi dominues merr fitoren minimale përballë Atletico Madridit në ndeshjen e parë

Donat Hashani

Paqe në Eindhoven mes PSV-së dhe Dortmundit

Donat Hashani