Telenews

LAJMI I FUNDIT: BLLOKOHET RRUGA E ARBËRIT PËR KËTË ARSYJE

“Rruga e Arbërit” në Shqipëri është bllokuar si pasojë e rrëshqitjes së dheut.
Rrëshqitja e dheut u shkaktua nga të reshurat e shiut dhe borës.
Aktualisht temperaturat mesatare janë -1 gradë dhe moti është pjesërisht i vrenjtur.
 

Të ngajshme

Kurti: Serbia ende i sheh si shtete të përkohshme Kosovën, Malin e Zi e Bosnjën

Donat Hashani

Termokosi fillon zgjerimin e rrjetit të ngrohjes në afërsi të Parkut të Qytetit

Miftar Zejnullahu

Një person nga Shqipëria futet në telashe me policinë e Kosovës

Miftar Zejnullahu