Telenews

LAJMI I FUNDIT: PLAGOSEN DY PERSONA TE LIQENI I BADOVCIT (FOTO)

Lexuesit tanë kanë dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes.
Mësohet se plagosja me armë zjarri ka ndodhur sot të Liqeni i Badovcit, në fshatin Mramor të Prishtinës.
Ne kemi kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës dhe jemi në pritje të konfirmimit dhe detajeve të tjera lidhur me këtë rast.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani